Hakkımızda

1980 yılından bu yana faaliyet gösteren Kardeşler İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri, 2001 yılında Limited Şirket olarak tescil edilmiştir. Kuruluşundan bu yana Klima ve Havalandırma sektöründe hizmet vermektedir.

Kardeşler, 30 yıldır hava kanalı imalat ve montajı, izolasyon, kaplama işleri ile iştikal etmiş olup, 2001 yılında şirketleşmeyle birlikte vizyon ve kalitesini daha da ilerletmiştir. Sektördeki mekanik tesisat sistemlerine rahatlıkla cevap verebilecek konumdadır.

 

Firmamız, sürekli üretim biçimini ve tekniğini geliştirmeyi, ürün çeşitliliğini artırmayı ve bunu mümkün olan en tasarruflu  maliyetlerle sunarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedeflemektedir. Bütün departmanlarında istihdam edilen her kademedeki çalışanlarının, bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikası gereklerimizden bazılarıdır.

Üretim faaliyetlerine 400 metre karelik bir alanda başlayan firmamız, 2001 yılı itibariyle 15.000 metre kare arazi üzerinde 10.000 metre karelik kapalı alanda üretim tesislerini organize ederken, yönetim, üretim, sevk ve teslimat organizasyonu yapmaktadır. Yeterli stokları bünyesinde olan firmamız, adrese teslimat yapabilecek donanımları oluşturmuştur.

Kuruluşundan bu yana, üretime soktuğumuz her üründe, giriştiğimiz her yeni yatırımda, başlattığımız her yeni projede gerekli olan enerjiyi müşterilerimizden ve onların memnuniyetinden almaktayız.

Firma Sahibi İbrahim ÇİFÇİ’nin konuşması

X